Blog

Spotkanie po wakacjach

wtorek, 7 sierpnia 2018

Nazajutrz Joanna zadzwoniła do Ani. Długo rozmawiały o swoich kłopotach, później  Asia opowiedziała historię z przystojnym kelnerem w typie południowca i o tym jak Karolina się nakręca.

– Wiesz, to nie przyniesie niczego dobrego. Ona rzeczywiście przesadza. A może ona nam wszystkiego nie mówi, a w domu dzieje się coś niedobrego? – ciągnęła Asia.

– Niekoniecznie,  Karola  zawsze była delikatna. Ale trzeba wreszcie uregulować pewne sprawy. Od dawna planujemy przygotować przepis na bezpieczne relacje. Każda z nas chce swobodnie wypowiadać własne zdanie i po prostu czuć się swobodnie. Ale jak zwykle każda z nas znalazła mnóstwo powodów, by oddalić ten projekt w czasie – powiedziała Ania.

– Tak, masz rację i zabrzmiało to bardzo mądrze. Aż boję się, czy dam radę z takim projektem, bo można przy okazji zmienić życie a nie wiem czy do końca tego chcę – zamyśliła się Joanna.

– To co robimy? – dopytywała Anna – Podjęłam się koordynowania działań, ale na deklaracji się skończyło. Kiedy możemy się wszystkie spotkać, by coś ustalić, bo na komunikatorach komunikacja zupełnie nam nie wychodzi w tej kwestii?

– W tym tygodniu w mieście będzie tylko Karolina i ty, bo ja niedługo wyjeżdżam, Weronika wraca na koniec wakacji.

– To może umówię się z Karoliną i sobie porozmawiamy, a na koniec wakacji rozpoczniemy działania, jeśli któraś zmieni zdanie i się wycofa, to trudno. Roześlę wiadomość do dziewczyn, a tobie życzę udanej podróży i baw się dobrze.

Powrót na stronę główną bloga