O mnie

Pomagam budować dobre relacje

Pomagam tworzyć bezpieczne relacje. Można powiedzieć, że jestem przewodniczką. Pokazuję drogę, którą warto wziąć pod rozwagę, sposoby rozwiązywania różnych problemów, a jeśli potrzeba towarzyszę na każdym kroku. W świecie relacji nie zagubisz się.

Wierzę, że umiejętność porozumiewania się z ludźmi, ułatwia rozumienie motywów ich działania, więc relacje stają się prostsze.

Natomiast uregulowanie relacji ze sobą zachęca do realizowania celów, radzenia sobie z emocjami i podnosi poczucie własnej wartości.

Opracowałam metodę pracy nad rozwiązywaniem różnego rodzaju dylematów i trudności. Metoda oszczędza ona czas, jest prosta, mobilizuje do działania i daje poczucie pewności, ponieważ wiesz jak wpływać na sytuację. Wszelkie procedury dobieram dla każdego indywidualnie w oparciu o cechy osobowościowe.

Jeżeli pragniesz dobrze budować relacje, to skorzystaj z mojego programu. Zdecyduj na co masz ochotę; są wykłady, warsztaty oraz konsultacje indywidualne. Jednocześnie mając na uwadze, że biznes bez relacji po prostu nie istnienie, mam specjalną ofertę dla firm zarówno małych, jak i większych.

Ewa Rozkrut

Napisz do mnie