O mnie

Pomagam budować dobre relacje

Na imię mi Ewa i jestem kobietą dojrzałą. Przez lata zdobywałam doświadczenie i wiedzę z zakresu tworzenia więzi, które pomagają wprowadzić w życiu harmonię. Połączyłam to z pasją i założyłam firmę Elipsa, w której mogę dzielić się tym bogactwem z innymi.

Pomagam budować dobre relacje ze sobą oraz z innymi. Wierzę, że ta umiejętność ułatwia komunikowanie się z osobami dominującymi, roszczeniowymi, manipulującymi; wychodzenie obronną ręką z konfliktów, zarówno w pracy jak i w domu; rozumienie motywów działania innych. Natomiast uregulowanie relacji ze sobą motywuje do realizowania celów, radzenia sobie z emocjami i niewątpliwie podnosi poczucie własnej wartości.

Dla każdego indywidualnie dobieram odpowiednie procedury, które wspierają szybsze opanowanie potrzebnej wiedzy i umiejętności.

Jeżeli pragniesz dobrze budować swoje relacje, to z skorzystaj z mojego programu. Dedykowany jest właśnie dla Ciebie. Przygotowałam szkolenia, warsztaty oraz konsultacje indywidualne. Jednocześnie mając na uwadze, że biznes bez relacji po prostu nie istnienie, zaproponowałam specjalną ofertę dla firm zarówno małych, jak i większych.

Skontaktuj się ze mną.

Ewa Rozkrut

Napisz do mnie