Katalog szkoleń

Tak, słucham – o sztuce uważnego słuchania

Uważne słuchanie, to naprawdę jest sztuka. Chociaż wydawać się może, że wystarczy mieć sprawny słuch. Jednak to tylko pozory.

Ileż to razy kiedy kogoś słuchasz myślisz co odpowiedzieć, albo przerywasz, by opowiedzieć swoją historię. A może słuchając nie wyciągasz prawidłowych wniosków i dajesz się wciągnąć w manipulacje?

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Wrażliwość to moja Siła!

Tak! Jesteś osobą wrażliwą, być może ponad miarę przejmujesz się opinią innych. A to utrudnia relacje z ludźmi. Jeżeli chcesz swoją wrażliwość wykorzystać jako siłę do działania, to zapraszam na warsztaty. W przyjaznej atmosferze i wśród osób, które przeżywają w podobny sposób przetestujesz różne możliwości, które wprowadzą w Twoją codzienność więcej spokoju.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Bezpieczne relacje z osobami toksycznymi

Po spotkaniu z niektórymi osobami czujemy się zmęczeniu, a rozmowy z nimi sprawiają, że popadamy w zły nastrój i czujemy się bezwartościowi. Wydaje się, że zabierają nam energię i radość życia.  Być może wpadliśmy w sidła osób toksycznych. Warto to sprawdzić i nauczyć się współdziałać z nimi w sposób bezpieczny. Szczególnie jeśli jest to Twój szef, albo osoba z którą współpracujesz, albo to ktoś z rodziny.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Kobieta z Charakterem – Inspiracje

„Kobieta z Charakterem – Inspiracje” to cykl spotkań dla kobiet, które pragną cieszyć się życiem i wzajemnie się mobilizować się. Zaplanujemy wyzwanie, które wspólnie zrealizujemy. Aby się temu podołać będziemy rozwijać potrzebne sfery: emocje, relacje, pewność siebie, kreatywność, różnego rodzaju umiejętności niezbędne do osiągnięcia celu. 

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Trudne emocje - jak sobie z nimi poradzić?

Emocje są niezwykle ważne w życiu codziennym. Nie ma emocji złych ani dobrych, ale czasem niektóre tak dominują, że utrudniają funkcjonowanie, osłabiają, utrudniają relacje. Dlatego warto podjąć pewne kroki, które ułatwią współdziałanie z nimi.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Pod malinowym parasolem – jak sobie radzić z manipulacją?

Poczuj się bezpiecznie w każdej sytuacji, tak jak pod parasolem w czasie deszczu. Taką osłonę zapewni znajomość choćby kilku sposobów reagowania w trudnych sytuacjach, kiedy ktoś próbuje Tobą manipulować, albo w różnoraki sposób wpływać na Twoje decyzje. Zapraszam Cię na warsztaty „Pod malinowym parasolem – jak sobie radzić z manipulacją?”

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Nawyk. Twoja wola i moje wsparcie

Chcę towarzyszyć Ci w czasie wprowadzania nowych nawyków, albo zamiany niedobrych na właściwe. Pomogę Ci wytrwać w postanowieniach, a sposób motywowania dostosuję do Twojego typu osobowości, więc będzie skuteczny. Przygotuję procedury ułatwiające wdrażanie nawyku i przez ten czas będę Ci towarzyszyć.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Kawa z nutką chili

Zapraszam Cię na warsztaty „Kawa z nutką chili”, w czasie zajęć będziesz mogła zakotwiczyć w przyszłości swoje plany, wybrać sposoby ich realizacji, uporządkować chwilę obecną i wyeksponować swoją kobiecość.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Studium rozwoju osobistego dla kobiet

Kobieta silna, to kobieta pewna siebie, kreatywna, dobrze zmotywowana, samodzielnie podejmująca decyzje, realizująca wyznaczone cele, odważna. Każda z nas potrzebuje zrozumienia, zweryfikowania niektórych działań, albo doładowania akumulatorów, czy uporządkowania niektórych relacji. Warto zweryfikować na ile świadomie budujesz swoją siłę, pewność siebie, relacje a na ile robisz to automatycznie, lub pod presją.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Konflikt i skuteczne rozwiązania

Z czym kojarzy Ci się „Konflikt”? Czy z rozwiązaniem, gwałtownymi emocjami, sukcesem, a może ze stratą, osłabionymi relacjami, kłótnią…? Żeby czuć się bezpiecznie podczas różnego rodzaju konfrontacji, polemik, albo niezgody, to przydadzą się kompetencje, które ułatwiają radzenie sobie w czasie konfliktowej sytacji.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...