Katalog szkoleń

Znajdź siłę do bycia sobą

Potrzebujesz siły, by Cię zauważano. Chcesz z krytyki raczej wyciągać wnioski niż się jej obawiać. Marzysz, by nie bać się opinii innych i swobodnie podejmować decyzje. Chcesz płakać, albo śmiać się bez opamiętania, bez obawy o reakcję innych, albo nauczyć się radzić sobie z emocjami.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Znajdź dystans do siebie i do świata - daj na luz!

Znajdź luz, dystans do siebie i do świata. Pewnie co jakiś czas słyszysz taką sugestię i chcesz tego, lecz nie wiesz od czego zacząć.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Manipulacja i kontrola - możesz się obronić

Jeżeli ktoś obsesyjnie stara się Ciebie kontrolować, dyktować jak się masz zachowywać, wie co dla ciebie jest najlepsze, to podlegasz kontroli. Nie jesteś wtedy sobą i spełniasz jego oczekiwania. Powoli spada poczucie własnej wartości i nie wiadomo kiedy zaczynasz zdawać mu raport ze swoich poczynań.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Studium rozwoju osobistego

Studium rozwoju osobistego to cykl spotkań poświeconych kluczowym apsektom własnego rozwoju. W czasie poszczególnych sesji oszacujesz poziom różnych kompetencji, jakie posiadasz. Ustalisz, nad którymi warto popracować w pierwszej kolejności. Zweryfikujesz, na ile świadomie budujesz swoją siłę wewnętrzną, pewność siebie, relacje a na ile robisz to automatycznie, albo pod presją.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Trening asertywno-kreatywny

Po aktywnym udziale w treningu zdecydowanie poprawią się Twoje relacje z innymi ludźmi. Swobodnie będziesz wyrażać własną opinię, umiejętnie zaczniesz reprezentować swoje interesy z jednoczesnym poszanowaniem innych. Poznasz także techniki kreatywnego rozwiązywania problemów.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Bezpieczne relacje z osobami toksycznymi

Po spotkaniu z niektórymi osobami czujemy się zmęczeniu, a rozmowy z nimi sprawiają, że popadamy w zły nastrój i czujemy się bezwartościowi. Wydaje się, że zabierają nam energię i radość życia.  Być może wpadliśmy w sidła osób toksycznych. Warto to sprawdzić i nauczyć się współdziałać z nimi w sposób bezpieczny. Szczególnie jeśli jest to Twój szef, albo osoba z którą współpracujesz, albo to ktoś z rodziny.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Pod malinowym parasolem – jak sobie radzić z manipulacją?

Poczuj się bezpiecznie w każdej sytuacji, tak jak pod parasolem w czasie deszczu. Taką osłonę zapewni znajomość choćby kilku sposobów reagowania w trudnych sytuacjach, kiedy ktoś próbuje Tobą manipulować, albo w różnoraki sposób wpływać na Twoje decyzje. Zapraszam Cię na warsztaty „Pod malinowym parasolem – jak sobie radzić z manipulacją?”

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Kawa z nutką chili

Zapraszam Cię na warsztaty „Kawa z nutką chili”, w czasie zajęć będziesz mogła zakotwiczyć w przyszłości swoje plany, wybrać sposoby ich realizacji, uporządkować chwilę obecną i wyeksponować swoją kobiecość.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Szkolenia dla firm

W naszej ofercie szkoleń dla firm aktualnie dostępne są następujące szkolenia: lepsze relacje - lepszy biznes, obsługa klienta, trudny klient – sposoby dobrej komunikacji, budowanie relacji w zespole oraz zarządzanie stresem. 

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Program indywidualny

Przygotowałam program, który umożliwia zrealizowanie wszelkiego rodzaju zamierzeń. Dostarcza inspiracji, mobilizuje do działania, dopasowuje najskuteczniejszą strategię, by w dobrym stylu osiągnąć założone cele. Jeżeli potrzebujesz inspiracji albo mobilizacji, by zrealizować swoje zamierzenia dotyczące pracy zawodowej, albo innej sfery życia, to przygotowałam program, który umożliwi Ci zrealizowanie planów.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...