Katalog szkoleń

Manipulacja i kontrola – jak sobie poradzić w takich sytuacjach?

Jeżeli ktoś obsesyjnie stara się Ciebie kontrolować, dyktować jak się masz zachowywać, wie co dla ciebie jest najlepsze, to podlegasz kontroli. Nie jesteś wtedy sobą i spełniasz jego oczekiwania. Powoli spada poczucie własnej wartości i nie wiadomo kiedy zaczynasz zdawać mu raport ze swoich poczynań.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Ona i On – pomyślne relacje, patenty na monotonię

Nad relacjami w związku trzeba pracować. Przydaje się wiele umiejętności: uważne słuchanie, odpowiednie wypowiadanie własnego zdania, wzajemne zrozumienie i rozwiązywanie konfliktów, zabieganie o siebie i okazywanie uczuć. Związek to delikatna materia i żeby coś zmienić, poprawić, albo wzbogacić, to lepiej zacząć od siebie.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Trening Asertywności

Po aktywnym udziale w treningu zdecydowanie poprawią się Twoje relacje z innymi ludźmi. Swobodnie będziesz wyrażać własną opinię, umiejętnie zaczniesz reprezentować swoje interesy z jednoczesnym poszanowaniem innych.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Przepis na dobre relacje

Sztuką jest umiejętność tworzenia dobrych relacji. Każdego dnia spotykasz ludzi, współpracujesz z nimi, mieszkasz. Dlatego warto poznać przepis na dobrą komunikację i bezpieczne więzi. Uwzględnimy w nim umiejętność słuchania, klarownego wypowiadania własnego zdania, ale także przyjrzymy się potrzebom obu stron relacji.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

O sztuce uważnego słuchania

Uważne słuchanie, to naprawdę jest sztuka. Chociaż wydawać się może, że wystarczy mieć sprawny słuch. Jednak to tylko pozory.

Ileż to razy kiedy kogoś słuchasz myślisz co odpowiedzieć, albo przerywasz, by opowiedzieć swoją historię. A może słuchając nie wyciągasz prawidłowych wniosków i dajesz się wciągnąć w manipulacje?

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Bezpieczne relacje z osobami toksycznymi

Po spotkaniu z niektórymi osobami czujemy się zmęczeniu, a rozmowy z nimi sprawiają, że popadamy w zły nastrój i czujemy się bezwartościowi. Wydaje się, że zabierają nam energię i radość życia.  Być może wpadliśmy w sidła osób toksycznych. Warto to sprawdzić i nauczyć się współdziałać z nimi w sposób bezpieczny. Szczególnie jeśli jest to Twój szef, albo osoba z którą współpracujesz, albo to ktoś z rodziny.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Kobieta z Charakterem – Inspiracje

„Kobieta z Charakterem – Inspiracje” to cykl spotkań dla kobiet, które pragną cieszyć się życiem i wzajemnie się mobilizować się. Zaplanujemy wyzwanie, które wspólnie zrealizujemy. Aby się temu podołać będziemy rozwijać potrzebne sfery: emocje, relacje, pewność siebie, kreatywność, różnego rodzaju umiejętności niezbędne do osiągnięcia celu. 

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Trudne emocje - jak sobie z nimi poradzić?

Emocje są niezwykle ważne w życiu codziennym. Nie ma emocji złych ani dobrych, ale czasem niektóre tak dominują, że utrudniają funkcjonowanie, osłabiają, utrudniają relacje. Dlatego warto podjąć pewne kroki, które ułatwią współdziałanie z nimi.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Pod malinowym parasolem – jak sobie radzić z manipulacją?

Poczuj się bezpiecznie w każdej sytuacji, tak jak pod parasolem w czasie deszczu. Taką osłonę zapewni znajomość choćby kilku sposobów reagowania w trudnych sytuacjach, kiedy ktoś próbuje Tobą manipulować, albo w różnoraki sposób wpływać na Twoje decyzje. Zapraszam Cię na warsztaty „Pod malinowym parasolem – jak sobie radzić z manipulacją?”

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Nawyk. Twoja wola i moje wsparcie

Chcę towarzyszyć Ci w czasie wprowadzania nowych nawyków, albo zamiany niedobrych na właściwe. Pomogę Ci wytrwać w postanowieniach, a sposób motywowania dostosuję do Twojego typu osobowości, więc będzie skuteczny. Przygotuję procedury ułatwiające wdrażanie nawyku i przez ten czas będę Ci towarzyszyć.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...