Katalog szkoleń

Bezpieczne relacje z osobami toksycznymi

Po spotkaniu z niektórymi osobami czujemy się zmęczeni, a rozmowy z nimi sprawiają, że popadamy w zły nastrój i czujemy się bezwartościowi. Wydaje się, że zabrali nam energię i radość życia. Być może wpadliśmy w sidła osób toksycznych. Warto to sprawdzić i nauczyć się współdziałać z nimi w sposób bezpieczny. Szczególnie jeśli jest to Twój szef, albo osoba z którą współpracujesz, a może jest to ktoś z rodziny.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Warsztaty dla osób wrażliwych

Jesteś osobą wrażliwą, być może ponad miarę przejmujesz się opinią innych. A to powoduje bezsenne noce, zamykanie się w sobie i utrudnia relacje z ludźmi. Jeżeli pragniesz otrzymać kilka wskazówek, by wprowadzić w swoje życie więcej harmonii, to zapraszam na warsztaty.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Kobieta z Charakterem – Inspiracje

„Kobieta z Charakterem – Inspiracje” to cykl spotkań dla kobiet, które pragną cieszyć się życiem i wzajemnie się mobilizować się. Zaplanujemy wyzwanie, które wspólnie zrealizujemy. Aby się temu podołać będziemy rozwijać potrzebne sfery: emocje, relacje, pewność siebie, kreatywność, różnego rodzaju umiejętności niezbędne do osiągnięcia celu. 

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Trudne emocje - jak sobie z nimi poradzić?

Emocje są niezwykle ważne w życiu codziennym. Nie ma emocji złych ani dobrych, ale czasem niektóre tak dominują, że utrudniają funkcjonowanie, osłabiają, utrudniają relacje. Dlatego warto podjąć pewne kroki, które ułatwią współdziałanie z nimi.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Jak skutecznie radzić sobie z osobą roszczeniową?

Zapraszam Cię na warsztaty, w czasie których poznasz skuteczne sposoby radzenia sobie z osobą roszczeniową. Zapewniam, że po tych ćwiczeniach swobodnie będziesz wypowiadać własne zdanie oraz przyjmiesz opinię innych osób. Osoba roszczeniowa nie będzie wywoływać napięcia emocjonalnego, ponieważ zrozumiesz dlaczego się tak zachowuje i nauczysz się z nią postępować.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Puk, puk! Kto tam? Teściowa – o sztuce tworzenia dobrych relacji

Jak porozumiewać się, by ochronić związek i jednocześnie utrzymać zdrowe relacje?

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Pod malinowym parasolem – jak sobie radzić z manipulacją?

Poczuj się bezpiecznie w każdej sytuacji, tak jak pod parasolem w czasie deszczu. Taką osłonę zapewni znajomość choćby kilku sposobów reagowania w trudnych sytuacjach, kiedy ktoś próbuje Tobą manipulować, albo w różnoraki sposób wpływać na Twoje decyzje. Zapraszam Cię na warsztaty „Pod malinowym parasolem – jak sobie radzić z manipulacją?”

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Global Woman

Kobieta Światowa jest pewna siebie, odważna, spełniona, podążająca za pasją i żyjąca w harmonii ze sobą samą oraz z innymi. Świat otwiera przed nią drzwi i tylko czeka na jej krok. Każda z nas, nieważne w jakim miejscu na ziemi przebywa, jest kobietą światową, albo może się nią stać, jeśli tylko tego zapragnie.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Nawyk. Twoja wola i moje wsparcie

Chcę towarzyszyć Ci w czasie wprowadzania nowych nawyków, albo zamiany niedobrych na właściwe. Pomogę Ci wytrwać w postanowieniach, a sposób motywowania dostosuję do Twojego typu osobowości, więc będzie skuteczny. Przygotuję procedury ułatwiające wdrażanie nawyku i przez ten czas będę Ci towarzyszyć.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Kawa z nutką chili

Zapraszam Cię na warsztaty „Kawa z nutką chili”, w czasie zajęć będziesz mogła zakotwiczyć w przyszłości swoje plany, wybrać sposoby ich realizacji, uporządkować chwilę obecną i wyeksponować swoją kobiecość.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...