Katalog szkoleń

Wystąpienia publiczne – jak sobie z nimi poradzić?

Szkolenie skierowane jest do każdego, kto przemawia przed dowolnym audytorium.

Jeżeli prowadzisz spotkania biznesowe, jesteś działaczem samorządowym dowolnego szczebla, wygłaszasz odczyty lub wykłady, pełnisz funkcję rzecznika prasowego, lub po prostu chcesz zostać dobrym, przekonującym i pewnym siebie mówcą to szkolenie jest dla Ciebie.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Sztuka panowania nad emocjami w relacjach służbowych

Emocje mają znaczący wpływ na relacje. Lepiej nie czekać aż przeminą i jakoś się sprawy ułożą. Warto zastosować sprawdzone sposoby, aby ustabilizować sytuację.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Emocje w relacjach – jak sobie poradzić?

Emocje mają znaczący wpływ na relacje. Lepiej nie czekać aż przeminą i sprawy same się ułożą, ponieważ straty mogą okazać się zbyt duże. Warto zastosować sprawdzone sposoby, aby ustabilizować sytuację. Warsztaty mają konkretny przebieg, ćwiczymy na sprawach, które dotyczą uczestników. Każda osoba wypracowuje procedury, które później może zastosować w życiu.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Znajdź dystans do siebie i do świata - daj na luz!

Wyluzuj! Znajdź dystans do siebie i do świata. Jeśli co jakiś czas słyszysz taką sugestię i tego chcesz, lecz nie wiesz od czego zacząć.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Manipulacja i kontrola - możesz się obronić

Jeżeli ktoś obsesyjnie stara się Ciebie kontrolować, dyktować jak się masz zachowywać, wie co dla ciebie jest najlepsze, to podlegasz kontroli. Nie jesteś wtedy sobą i spełniasz jego oczekiwania. Powoli spada poczucie własnej wartości i nie wiadomo kiedy zaczynasz zdawać mu raport ze swoich poczynań.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Studium rozwoju osobistego

Studium rozwoju osobistego to cykl spotkań poświeconych kluczowym apsektom własnego rozwoju. W czasie poszczególnych sesji oszacujesz poziom różnych kompetencji, jakie posiadasz. Ustalisz, nad którymi warto popracować w pierwszej kolejności. Zweryfikujesz, na ile świadomie budujesz swoją siłę wewnętrzną, pewność siebie, relacje a na ile robisz to automatycznie, albo pod presją.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Trening asertywno-kreatywny

Po aktywnym udziale w treningu zdecydowanie poprawią się Twoje relacje z innymi ludźmi. Swobodnie będziesz wyrażać własną opinię, umiejętnie zaczniesz reprezentować swoje interesy z jednoczesnym poszanowaniem innych. Poznasz także techniki kreatywnego rozwiązywania problemów.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Bezpieczne relacje z osobami toksycznymi

Po spotkaniu z niektórymi osobami czujemy się zmęczeniu, a rozmowy z nimi sprawiają, że popadamy w zły nastrój i czujemy się bezwartościowi. Wydaje się, że zabierają nam energię i radość życia.  Być może wpadliśmy w sidła osób toksycznych. Warto to sprawdzić i nauczyć się współdziałać z nimi w sposób bezpieczny. Szczególnie jeśli jest to Twój szef, albo osoba z którą współpracujesz, albo to ktoś z rodziny.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Pod malinowym parasolem – jak sobie radzić z manipulacją?

Poczuj się bezpiecznie w każdej sytuacji, tak jak pod parasolem w czasie deszczu. Taką osłonę zapewni znajomość choćby kilku sposobów reagowania w trudnych sytuacjach, kiedy ktoś próbuje Tobą manipulować, albo w różnoraki sposób wpływać na Twoje decyzje. Zapraszam Cię na warsztaty „Pod malinowym parasolem – jak sobie radzić z manipulacją?”

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Kawa z nutką chili

Zapraszam Cię na warsztaty „Kawa z nutką chili”, w czasie zajęć będziesz mogła zakotwiczyć w przyszłości swoje plany, wybrać sposoby ich realizacji, uporządkować chwilę obecną i wyeksponować swoją kobiecość.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Lepsze Relacje - lepszy Biznes

W pakiecie szkoleniowym skierowanym dla biznesu „Lepsze Relacje - lepszy Biznes” aktualnie dostępne są następujące szkolenia: „Lepsze relacje - lepszy biznes”, „Obsługa klienta”, „Trudny klient – sposoby dobrej komunikacji”, „Budowanie relacji w zespole” oraz „Zarządzanie stresem”.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Program indywidualny

Przygotowałam program, który umożliwia zrealizowanie wszelkiego rodzaju zamierzeń. Dostarcza inspiracji, mobilizuje do działania, dopasowuje najskuteczniejszą strategię, by w dobrym stylu osiągnąć założone cele. Jeżeli potrzebujesz inspiracji albo mobilizacji, by zrealizować swoje zamierzenia dotyczące pracy zawodowej, albo innej sfery życia, to przygotowałam program, który umożliwi Ci zrealizowanie planów.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...

Czekolada i sok pomarańczowy, czyli jak zwiększyć pewność siebie

Zapraszam Cię na czekoladowe spotkanie. Czekolada jest nie tylko dobra na stres, ale też pozwala przenieść się w inną rzeczywistość. A sok pomarańczowy to witaminy, energia, radość. Na pewno nie będzie smutno.

Przeczytaj pełny opis szkolenia...