Szkolenie

Bezpieczne relacje z osobami toksycznymi

Najbliższa edycja: 26 czerwca 2019 (środa), godz. 17:30
Miejsce: Szczecin, pl. Orła Białego 1/15 (zobacz na mapie), czas trwania: 2 godziny zegarowe, cena: 50 zł, zapisy: biuro@elipsa.edu.pl

Po spotkaniu z niektórymi osobami czujemy się zmęczeniu, a rozmowy z nimi sprawiają, że popadamy w zły nastrój i czujemy się bezwartościowi. Wydaje się, że zabierają nam energię i radość życia.  Być może wpadliśmy w sidła osób toksycznych. Warto to sprawdzić i nauczyć się współdziałać z nimi w sposób bezpieczny. Szczególnie jeśli jest to Twój szef, albo osoba z którą współpracujesz, albo to ktoś z rodziny. By współdziałać z nimi bezpiecznie i swobodnie, przyda się kilka sposobów.

W programie warsztatów:

• procedury działania podczas relacji z narcyzem, manipulatorem, kontrolerem, wieczną ofiarą, historykiem- archeologiem, ustawicznym mówcą, królem dramatu, władczym, bordenline…
  • przydatne techniki asertywnego zachowania w relacjach z takimi osobami,
  • określenie emocji, które pojawiają się w relacjach z tymi osobami i wyznaczenia sposobu, by poradzić sobie z nimi,
  • sposoby radzenia sobie ze stresem.

Powrót na stronę główną szkoleń