Szkolenie

Pod malinowym parasolem – jak sobie radzić z manipulacją?

Poczuj się bezpiecznie w każdej sytuacji, tak jak pod parasolem w czasie deszczu. Taką osłonę zapewni znajomość choćby kilku sposobów reagowania w trudnych sytuacjach, kiedy ktoś próbuje Tobą manipulować, albo w różnoraki sposób wpływać na Twoje decyzje. Zapraszam Cię na warsztaty „Pod malinowym parasolem – jak sobie radzić z manipulacją?”

W programie:

• dowiesz się, jak rozpoznać osobę manipulującą,
  • poznasz i przećwiczysz kilka metod radzenia sobie z manipulacją,
  • ćwiczenia asertywności,
  • wybierzesz odpowiednie dla siebie sposoby radzenia sobie ze stresem.

Korzyści dla Ciebie:

• nauczysz się rozpoznawać osoby usiłujące manipulować, co ułatwi Ci dostosowanie skutecznych metod reagowania w relacjach,
  • ćwiczenia praktyczne pozwolą Ci poczuć się swobodniej w czasie rozmowy z osobą usiłującą wpływać na Twoje działania,
  • dostosowanie odpowiednich dla swojej osobowości metod radzenia sobie ze stresem, by szybko wrócić do normalnego funkcjonowania.

Powrót na stronę główną szkoleń