Terminy najbliższych szkoleń

15 lutego 2019 (piątek), godz. 17:30

Znajdź siłę do bycia sobą

Miejsce: Szczecin, pl. Orła Białego 1/15 (zobacz na mapie), czas trwania: 2 godziny zegarowe, cena: 50 zł, zapisy: biuro@elipsa.edu.pl

Potrzebujesz siły, by Cię zauważano. Chcesz z krytyki raczej wyciągać wnioski niż się jej obawiać. Marzysz, by nie bać się opinii innych i swobodnie podejmować decyzje. Chcesz płakać, albo śmiać się bez opamiętania, bez obawy o reakcję innych, albo nauczyć się radzić sobie z emocjami.

Zapraszam Cię na warsztaty. Znajdziemy pierwszy krok jaki trzeba zrobić i zaplanujemy kolejne. Ustalimy odpowiednią motywację, by się to udało. W programie:

• ćwiczenia radzenia sobie z nadmierną emocjonalnością,
  • wypracowanie procedur ułatwiających codzienne postępowanie,
  • sposoby interpretowania krytyki, albo opinii innych, by swobodnie podejmować decyzje,
  • ćwiczenia zdobywania siły do bycia sobą.

18 lutego 2019 (poniedziałek), godz. 17:30

Znajdź dystans do siebie i do świata - daj na luz!

Znajdź luz, dystans do siebie i do świata. Pewnie co jakiś czas słyszysz taką sugestię i chcesz tego, lecz nie wiesz od czego zacząć.

Oto mój plan dla Ciebie:

• ćwiczenia na radzenie sobie z emocjami i stresem,
  • sposoby na lęk przed podejmowaniem decyzji,
  • ćwiczenia twórczego myślenia - techniki kreatywności,
  • podniesienie poczucia własnej wartości.

22 lutego 2019 (piątek), godz. 17:30

Bezpieczne relacje z osobami toksycznymi

Po spotkaniu z niektórymi osobami czujemy się zmęczeniu, a rozmowy z nimi sprawiają, że popadamy w zły nastrój i czujemy się bezwartościowi. Wydaje się, że zabierają nam energię i radość życia.  Być może wpadliśmy w sidła osób toksycznych. Warto to sprawdzić i nauczyć się współdziałać z nimi w sposób bezpieczny. Szczególnie jeśli jest to Twój szef, albo osoba z którą współpracujesz, albo to ktoś z rodziny. By współdziałać z nimi bezpiecznie i swobodnie, przyda się kilka sposobów.

W programie warsztatów:

• procedury działania podczas relacji z narcyzem, manipulatorem, kontrolerem, wieczną ofiarą, historykiem- archeologiem, ustawicznym mówcą, królem dramatu, władczym, bordenline…
  • przydatne techniki asertywnego zachowania w relacjach z takimi osobami,
  • określenie emocji, które pojawiają się w relacjach z tymi osobami i wyznaczenia sposobu, by poradzić sobie z nimi,
  • sposoby radzenia sobie ze stresem.

Pełny zakres oferty szkoleniowej dostępny jest na stronie Szkolenia.

Napisz do mnie