Terminy najbliższych szkoleń

23 października 2017, godz. 17:00

Kobieta z Charakterem - Inspiracje

Miejsce: Szczecin, pl. Orła Białego 1/15 (zobacz na mapie), czas trawania: 2 godziny zegarowe, cena: 50 zł

„Kobieta z Charakterem – Inspiracje” to cykl spotkań dla kobiet, które pragną cieszyć się życiem i wzajemnie się mobilizować się. Zaplanujemy wyzwanie, które wspólnie zrealizujemy. Aby się temu podołać będziemy rozwijać potrzebne sfery: emocje, relacje, pewność siebie, kreatywność, różnego rodzaju umiejętności niezbędne do osiągnięcia celu (zobacz pełny opis szkolenia...).

Więcej informacji i zapisy: biuro@elipsa.edu.pl

24 października 2017, godz. 17:00

Zapraszam Cię na warsztaty „Dobre relacje z dorastającymi dziećmi – jak skutecznie dogadywać się z nastolatkami?”

W programie:

• wiedza na temat czynników osobowościowych mających wpływ na porozumiewanie się;
  • asertywne sposoby zachowania, które można wykorzystać w relacjach z nastolatkami;
  • radzenie sobie z krytyką i różnicą zdań oraz sposoby prowadzenia rozmowy;
  • sposoby na szybkie obniżenie poziomu stresu;

Więcej informacji i zapisy: biuro@elipsa.edu.pl

Pełny zakres oferty szkoleniowej dostępny jest na stronie Szkolenia.

Napisz do mnie